Gizlilik Politikası

Bildaş Teknoloji A.Ş. (Gizlilik politikası), web sitemizle ilgili gizlilik sorunlarını nasıl ele aldığımızı size bildirmek için bu Gizlilik Politikasını ("Politika") geliştirmiştir. Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir ve Gizlilik Politikası üyesi olmadan ve / veya web sitesi (web sitesi) kullanılmadan önce bu Politikanın şartlarını kabul etmeniz gerekir.

Bu Politika sizin hakkınızda topladığımız bilgileri ve size sağladığımız bilgileri kullanımınızı yönetir. Bu Politika ve Kullanıcı Hüküm ve Koşulları Sözleşmesi'ni kabul ederek, kişisel bilgilerinizin bu Politikada belirtilen şekilde kullanılmasını ve ifşa edilmesini açıkça kabul etmiş olursunuz. Bunu web sitesini kullanarak kabul edersiniz.

Bilgi Toplama :

Kişisel bilgileri toplamanın temel amacımız, size daha güvenli bir arşiv yönetimi deneyimi sağlamak ve siteyi bir arşiv mekanı olarak kullanan kullanıcılar arasında yaygınlaşmak ve kullanımı teşvik etmektir.
Bu bilgileri bize sağlamanın hiçbir yükümlülüğü yoktur ve herhangi bir kişisel bilgi vermeden web sitesinin birçok yönüne erişebilirsiniz.

Bu web sitesini ziyaret ettiğinizde, ziyaretinizle ilgili belirli bilgileri aşağıdaki gibi kaydedebiliriz:

 • IP veya proxy sunucunuzun IP'si;
 • Temel alan bilgisi;
 • İnternet servis sağlayıcınız bazen ISS bağlantınızın yapılandırmasına bağlı olarak yakalanır;
 • Web sitenize yaptığınız ziyaretin tarihi ve saati;
 • Seansınızın uzunluğu;
 • Eriştiğiniz sayfalar;
 • Sitemize her ay girdiğiniz zaman sayısı;
 • Baktığınız dosyanın boyutu;
 • Sizi web sitemize yönlendiren web sitesi; ve
 • Bilgisayarınızın kullandığı işletim sistemi.
 • Bu bilgi sadece istatistiksel ve web sitesi geliştirme amaçları için kullanılır.

  Bu web sitesindeki çeşitli sayfalarda, bültenimize katılmak için bülten listemize girmek veya bildirimler gibi web sitesiyle ilgili hizmetleri vermemizi sağlamak için bize adınızı ve iletişim bilgilerinizi vermenizi rica ederiz. Web sitemizin geri bildirim ve destek formlarını kullanırsanız, adınızı, e-posta adresinizi ve telefon numaranızı belirtmeniz istenir. Gizlilik politikası, sizden bilerek bilgi vermedikçe, bu web sitesinden sizden bilgi toplamayacaktır. Web sitesini kullanırken bize gönüllü olarak bilgi vererek, kişisel bilgilerinizin bizim tarafımızdan toplanmasını ve kullanılmasını kabul ediyorsunuz. Web sitesi yalnızca bir göz atma oturumu sırasında kullanılan oturum çerezlerini kullanır ve tarayıcınızdan çıktığınızda zaman aşımına uğrar. Tarayıcınızı kapattıktan sonra, bu web sitesi tarafından belirlenen oturum çerezi yok edilir ve daha sonraki bir tarihte Sitemizi ziyaret etmeniz gerektiğini belirleyebilecek hiçbir kişisel bilgi korunmaz. Web sitemizi evrak tarama ve mobil uygulamadan resimçekerek arşivleme davranışlarınız hakkında bilgi topluyoruz. Bu bilgi sadece istatistiksel ve web sitesi geliştirme amaçları için kullanılır.

  Bilgi Toplama : Bölüm B - Üyeler

  Sitemizin Üyelik Bölümünü kullanan kişilerden (“Üyeler”) bilgi topluyoruz. Bu bilgi kullanılabilir:
 • Size veya bize faydalı olabileceğine inandığımız haberler, faaliyetlerimiz ve genel tanıtım materyalleri hakkında bilgi göndermek;
 • Sistem içerisinde var olan evrakların güvenilir bir şekilde saklanması ve
 • 3. şahıslar tarafından görülmesi Envantera sorumluluğundadır.
 • Fakat Bir kurumsal üyelik grubu içerisindeki tanımlı bir şirket çalışanı kullanıcının kendi hakları ile ulaşabildiği evraklar konusunda yöneticileri sadece bilgilendirmekteyiz. Bu çalışanlar tarafından şirketin uğrayacağı herhangi bir zarardan Envantera sorumlu değildir.

  Web sitesinde bir ödeme kolaylaştırıcısı kullanırsanız, fatura adresi, kredi kartı numarası, Ad Soyad bilgilerine kayıt altına alıyoruz fakat son kullanım tarihi ve CVC Numarasını kaydetmiyoruz yeni alımlarınızda bu 2 bilgiyi tekrar girmeniz gerekmektedir.

  BİLGİ KULLANIMI

  Gizlilik politikası, topladığı bilgileri sadece aşağıdaki amaçlar için Site'den kullanacaktır: Ad Soyad, Telefon, Email bilgilerinizi Dijital Pazarlama amacıyla kullanabilir ve kullanım durumunda sizden tekrardan br izin alınması gerekmemektedir. Bu hükmü peşinen kabul etmiş sayılırsınız.