Sorularınız var, Sorularınıza Cevaplarımız var.

Biz Envantera'yız. Müşterilerimiz için hızlı, stabil, güvenli ve kullanışlı bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin mutlu olması ve gülümsemesi gerektiğine inanıyoruz. "Tara ve Ara" sloganıyla istediğiniz evraka ulaşmanızı sağlıyoruz.

Tarayıcı Senaryosu

Tarayıcılarda marka yada tür sınırlaması var mı?

USB ile bağlı tarayıcı yada network tarayıcısı ile çalışabilirsiniz, geliştirmiş olduğumuz servis taranan evrakı sunucuya gönderecektir.

Kullanıcıların taradığı evraklar için bir güvenlik önlemi var mı ?

Taranan evrak bilgisayara kaydedildiğinde envantera servisi ile sunucuya gönderilmektedir. Sunucuya gönderilen dosya, kulanıcı bilgisayarında şifrelenir. Dosyalar kullanıcı hatası yada sistemsel problemlerden kaynaklanan güvenlik risklerinden korunmuş olur.

Mobil Uygulama Senaryosu

Mobil Envantera kullanmak için ne yapmam gerekiyor ?

Envantera lisans alımı sonrasında, mobil uygulamalarımızı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Envantera kullanıcı adı ve şifreniz ile mobil uygulamalarımıza giriş yapabilirsiniz.

Mobil Envantera ile Neler yapabilirim ?

Herhangi bir evrakın resmini çekerek arşivleyebilirsiniz. Ortalama 10-15 saniye içerisinde çektiğiniz evrak resimi OCR 'lanarak arşivlenmiş olacaktır. Mobil Uygulama içerisinden taramış yada resmini mobilden çekerek gönderdiğiniz evrakların tamamına ulaşabilirsiniz. Ayrıca mobil ortamdan istediğiniz evraka arama yaparak ulaşabilir, açabilir, download edilebilir, email ile paylaşılabilir ve evraka yetki verebilirsiniz.

Mobil Envantera'da evrak tarama da görüntü kalitesi düşük olabiliyor bunu nasıl çözebilirim ?

Mobil Envatera'da resmini çektiğiniz evrakın daha kaliteli görünmesi için kullanmakta olduğunuz akıllı telefonun fotoğraf çekme kalitesinin yüksek olması gerekmektedir. Ayrıca fotoğrafın doğru ışık ve açı ile çekilmiş olması OCR kalitesi için önemlidir.

Mobil Envantera' da evraklarım güvende midir ?

Bilgisayarınızda ve mobil cihazınızda evraklarınız şifreli bir şekilde korunmaktadır. Uygulamaların sistemlerimiz ile haberleşmesi secure HTTP protokolü ile yapılmaktadır.